senetle araba logo

57,500
İlan No: 10296
Marka: Ford
Seri: Transit
Paket: 350 M
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 18.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford Transit arabasının 350 M modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,715

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 57,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 57,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,913
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 69,919
Sıfırından farksız bir panelvan arıyorsan işte sana sıfırından farksız yeni ford transit. Araç 2014 Model ve bir çizik dahi yok, ağır yük görmemiş ve tertemiz kullanılmıştır. Motor ve yürüyen aksamında en ufak bir sorun yok. Detaylı kaporta kontrollerinden sonra, hatasız olarak profesyonel ekibimiz tarafından belirtilmiştir. Siz istediğiniz yere gösterip ekspertiz yapabilirsiniz.

Bu araçlar net 3000 TL gelir elde edebilirsiniz.

Kredi kartına 9 taksit imkanı

28.000 Peşin kalanı senetle vadeli

     

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi