senetle araba logo

24,800
İlan No: 6632
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 VTEC LS
Model: 2002
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 220.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Kahverengi

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.6 VTEC LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 988

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (264) 614 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,800
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 24,799
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,504
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,107
Araç sahibi olmanın en kolay ve basit yolu. Hem de şimdi sadece %50 peşinat vermek şartı ile. Senet, vade ve taksit ile satışlarımız var. kredi kartına 9 aya kadar taksit de Mevcut. Senet ve vade işlemleri tamamen kendi bünyemiz içerisinde yapılmakta.Satılan tüm araçlarımız için fatura kesilmektedir. Anlaşmalı finans kuruluşlarımızla ihtiyacınız olan kredi, size en uygun faizle sunulmaktadır.Komisyonsuz, çekim ücretsiz, sıfır faizle kredi kartı geçerlidir. Aracımın hakkındakiler ise şöyledir; 4 lastik yeni takıldı. Servis bakımları yapıldı ve satışa hazır bir şekildedir. Bel altının beliri bölgelerinde ise temizlik boyası vardır. Diğer tüm detaylar ve diğer senetle satılan araçlar hakkında sormak istediğiniz her şey için bize ulaşın.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi