senetle araba logo

13,250
İlan No: 83769
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.6 Si
Model: 1992
Yakıt: LPG
KM: 180.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.6 Si modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 304

GALERİCİYE TELEFON AÇ
8 (508) 408 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,250
Peşinat: - 6,625
Borç Tutarı: 6,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 442
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 10,600

Uzun Taksit İmkanıyla Senetle Satılık

                             

Kefil Yok , Banka Yok, Kasko Yok

                         

Honda Civic 1992 Model 1.6

                                 

Aracın tavanında boya bulunmamaktadır ama bel altında mevcuttur.Aracın muayenesi yapılmıştır ve bakımları tamdır.Yürüyen aksamında her hangi bir problemi yoktur.Motor gayet iyi durumdadır.Alacak kişi ustasıyla gelebilir yada dilediği ekspertize götürebilir.Her eski araç gibi ufak tefek eksikleri vardır.Alıcısına şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

                       

Ödeme Şartları

                 

6.500 TL Peşin Geri Kalanı Elden Senetle 6 ile 24 Ay Taksitli

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi