senetle araba logo

16,999
İlan No: 4328
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.4 S
Model: 1997
Yakıt: Benzin
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.4 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 677

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,999
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 16,998
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,031
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,749
Sahibinden vadeli otomobil için kaçırılmayacak bir fırsat. Honda Civic mükemmel ötesi bir japon arabası. Kredi kartına taksit yapılmaktadır. İsteyen müşterilerimize firma bünyesinde vadeli otomobil satışı yapılmaktadır.

Aracın yürüründe hiç bir sıkıntı yok.

Elektrokik aksamı ilk günkü gibi sapa sağlam çalışıyor.

Motor ve diğer aksamlar canavar gibi.

Senetli satışlarımız mevcut.

Muayenesi var. 

Evraksal olarak hiç bir sıkıntısı yok.

Açılıp kapanabilir abartılı egsoz sistemi.

Dış kaportası çok canlı ve temizdir.

Yaşından dolayı bel altı boyası vardır.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi