senetle araba logo

19,999
İlan No: 8082
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.4 S
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 230.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.4 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 597

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,999
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 19,998
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,013
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,318
Aracım 99 model honda cıvıc. 1.4 litre benzinli motora sahip ve Gazlıdır. Aracımda tavan ve sol iki kapı haricinde komple temizlik boyası atılmıştır. 7 Kesinlikle her türlü garanti veririm değişen parçası yok. Hakkında herhangi bir hasar kaydı bile yok. İç döşemelerinde kadar tertemizdir. Atiker marka sıralı sistem LPG vardır. 1.4 zaten neredeyse hiç yakmıyor.   Muayenesi var Merkezi kilit Hidrolik direksiyon 4 cam otomatik Elektrikli aynalar Pineer mp3 çalar Çelik jant Alarm Lastikler yeni ayarında Daha sayamadığım bir sürü özellikle doludur...   10.000 Peşinle kalanı kefilsiz, şartsız 10 - 12 - 18 - 20 aya kadar senetle vade olur.   Aracımızı galerimizde görebilir aynız zamanda test edebilirsiniz.   DEĞERİNDE her türlü binek aracımız ile takas olur.   Tüm bonus özelilği olan kredi kartlarına ister bir miktarına ister hepsine taksit olur.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi