senetle araba logo

17,500
İlan No: 3648
Marka: Honda
Seri: Civic
Paket: 1.4 S
Model: 1995
Yakıt: Benzin
KM: 210.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Honda Civic arabasının 1.4 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 697

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 418 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 17,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,062
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 25,479
Galeriden taksitle araba arıyorsanız eğer başka yerde aramayın. Çünkü peşinatsız araç satın almanın en kolay ve güvenilir yerindesiniz. Şimdi ise Honda Civic tamamına taksitli olup hem de vadeli araç sahibin dendir. Civic model yılına göre piyasadaki en temiz araçlar arasında dır. Aracın motor ve mekanik aksamı da  oldukça düzgün dür. Civic'in sadece bel altında belirli bölgelerinde lokal boya vardır. Araca yapılan boyalar ise temizlik içindir. Araca bir çok ek özellikler de eklemiştir. Orjinali bozulmadan istediği zaman çıkartılabilin ve otomatik açılıp kapanan abartı egzoz da takıldı. Aracımın muayene ve bakımlarını ise haziran 2014 tarihinde Honda servisinde yaptırdım. Expertiz sonuçların da ise ağır bir hasar veya kaza olmadığı yazmakta. Ve beraberinde de büyük bir sorunu olmadığı yazıyor. Aracı görmeye geldiğiniz de ise tüm bu sonuçları kağıt üzerinde görebilirsiniz. Aracımı ise senetli ve taksitli olarak satın alabilirsiniz. Kredisiz araba imkanı ile vade yapılarak aracı satın alabilirsiniz. Hem de %30 peşinat sonrası hemen aynı gün teslim. Buna Civic'in ruhsatı da dahil. Eğer dilerseniz de uygun faiz oranları ile peşinatsız taksitle arabaya sahip olabilirsiniz. Honda Civic sınıfının en özellikli modeli olup ek özellikler de yapıldı. Aracım için yaptığım ek özellikleri ise;

BBS çelik jant.

Lassa yeni spor lastikler.

Açıp kapanan Abartı egzoz.

Spor yaylar.

Özel seri AEM farlar.

Honda Civic'e peşinat ödeyerek sahip olabilmeniz için farklı bir ödeme seçeneği de mevcut. Ödeme seçeneği ise 10.000 peşin geri kalan 12 ay taksit. Aracın fiyatı bu donanımlar dahilinden çok uygun olmasına rağmen pazarlık payı olup takas seçeneğimiz mevcut. Taksitli araba satışı için başka yerde araç aramayın. Senetli araba satışında tek adres.    
ALARM - ALARM SİSTEMİ GÜVENLİK - IMMOBILIZER ELEKTRONİK GÖSTERGE PANELİ - DEVİR GÖSTERGESİ KOLTUK - AYRIK ARKA KOLTUKLAR KOLTUK BAŞLIĞI - ÖN DİREKSİYON - HİDROLİK DİREKSİYON AYNA - MANUEL AYARLANABİLEN DIŞ AYNALAR BOYA - METALİK CAM - RENKLİ CAMLAR SİLECEK VE YIKAMA - ARKA CAM SİLECEĞİ SİLECEK VE YIKAMA - ARKA CAM YIKAMA MULTİMEDİA-KASET ÇALAR MULTİMEDİA-RADYO ALICISI BİLGİ SİSTEMİ - LINGUATRONIC (SES KUMANDALI) DİĞER - KATALİZÖR
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi