senetle araba logo

2,900
İlan No: 4455
Marka: Honda
Seri: Motorsiklet
Paket: CG 125
Model: 2005
Yakıt:
KM: 40.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gri

Galeri İletişim

Honda Motorsiklet arabasının CG 125 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 115

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 827 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 2,900
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 2,899
 
Aylık Ödeme Tutarı: 176
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,221
Senetle motorsiklet almak için kaçırılmayacak bir fırsat. Motoru ve yürürür kusursuz bir motor. Senetle motor modellerimiz için diğer ilanlarımızı inceleyin. Yağ yakmaz su kaçırmaz. Motorun ilk sahibi acemi olduğundan motorda biraz yıpranma vardır. Fakat motor sağlam bir şekilde çalışmaktadır. Arka sepeti var. Motoru iyi. Senetle satışımız var. Vadeli Satışımız var. Kredi kartına 12 taksit yapılır Test sürüşü yapabilirsiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi