senetle araba logo

11,500
İlan No: 9521
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.3 GLS
Model: 1997
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 230.658 KM
Vites: Manuel
Renk: Bordo

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.3 GLS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 343

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 427 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 11,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 11,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 583
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,983
1997 model masrafsız hyundai accent. Muayenesi yeni yapıldı tam iki yıl boyunca sıkıntı yok. Yürüyen ve motor aksamı çok iyi. Alan arkadaş uzun bir süre cebinden para ödemeyecek. Aracımızın her şeyi şu anda tamdır, hiç bir eksiği yok. Sadece gazı doldur yoluna devam et. Aracın evraklarında bir sıkıntı yok hemen devri verilecek. Mantıklı takas teklifleri değerlendirilir. Yarısı peşinle kalanı vade olur. Noter devri hemen verilir.  
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi