senetle araba logo

42,950
İlan No: 21458
Marka: Hyundai
Seri: Accent Blue
Paket: 1.6 CRDI Prime
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 170.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Accent Blue arabasının 1.6 CRDI Prime modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,092

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 640 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 42,950
Peşinat: - 21,475
Borç Tutarı: 21,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,539
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,937

Sadece sağ çamurluk ucunda lokal boya vardır.

Kendi bünyemizde yarısı peşin kalan kısmı 6 aydan 36 aya kadar senetle vadelendirme seçeneklerimiz mevcuttur. Vadeli satışlarımızda herhangi bir şart aramıyoruz. Tüm araçlarımız için %18 KDV Dahil fatura kesilir.   Aynı zamanda tüm araçlarımız için kaporta - mekanik ve kilometre garantisi veriyoruz.. Kredi notunuz yüksek ise koç finans aracılığı ile araba sahibi olabilirsiniz. Sadece 30 dakika içerisinde kredinizi sonuçlandırıyoruz.   Aynı gün içerisinde ara değerinin %70 kısmına banka kredisi çıkartılır. Detaylı bilgi için arayınız.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi