senetle araba logo

13,500
İlan No: 16812
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.5 GT
Model: 1996
Yakıt: Benzin
KM: 147.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Hyundai Accent arabasının 1.5 GT modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 369

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (537) 952 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,500
Peşinat: - 6,250
Borç Tutarı: 7,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 520
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,470
Araç çok temiz ve bakımlıdır. Şu anda masraf edilecek bir aksamı bulunmuyor muayenesi yenidir. Alan kişi uzun süre cebinden masraf etmeyecektir. Yürüyen ve şanzıman aksamı kusursuz. Fazla söze gerek yok aracı galerimize kadar gelip görebilirsiniz. Kefilsiz koşulsuz %50 peşinat ile geri kalan kısmını senetle vade yaparız. Mantıklı araçlar ile takas tekliflerine açığız. Kredi kartlarına taksit olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi