senetle araba logo

16,500
İlan No: 12957
Marka: Hyundai
Seri: Accent
Paket: 1.3 LX
Model: 2000
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 141.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Hyundai Accent ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,500
Peşinat: - 8,250
Borç Tutarı: 8,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 328
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 20,064
Kilometre orijinal 141 Binde. Dört camı otomatiktir. Modeline göre oldukça donanımlı ve güzel bir araçtır. Uzun yolda kullanılabilir. 1.3 Litre benzinli motor vardır. Ek olarak LPG takılmıştır. Uzun yolda harcadığı  gaza inanamayacaksınız. Bir parça değişeni var bir kaç parçada boyaları mevcut. Bunlar da yaşına gör gayet normaldir. Senetle vadeli ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

6.000 TL Peşinatla kalan kısmı

12 ay - 18 ay

Kefilsiz! Banka kredisiz! Evraksız!

Elden taksitle ödeme imkanı sunuyoruz. Şehir dışından ödemeler için hesaba havale kolaylığı sağlanır.

Senetle yapılan tüm işlemler resmi olarak yapılmaktadır. Taksitli satışlarımız Türkiye geneli için geçerlidir. Diğer ilanlarımız için bizi takip etmeye devam edin.  

Güvenlik

Immobilizer
Merkezi Kilit

İç Donanım

Arka Kol Dayama
Direksiyon - Ayarlanabilir
Direksiyon - Hidrolik
Elektrikli Camlar - Arka
Elektrikli Camlar - Ön
Klima - Analog
Kumaş Koltuk

Dış Donanım

Arka Cam Buz Çözücü
Aynalar - Elektrikli
Aynalar - Katlanır
Far - Sis

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - CD Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi