senetle araba logo

6,900
İlan No: 6098
Marka: Hyundai
Seri: Excel
Paket: 1.5 LS
Model: 1994
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 34.455 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Excel arabasının 1.5 LS modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 116

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 687 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,900
Peşinat: - 4,000
Borç Tutarı: 2,900
 
Aylık Ödeme Tutarı: 176
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,222

İkinci El Hyundai Excel

Aracımız 1994 model ve 34.555 km'de. Aracın hiç bir sorunu yok. Motoru harika. İç mobilyasında yırtık sökük yok. Gayet temiz kullanılmış bir otomobil. Manuel vites sedan kasa, Benzinli ve LPG'si var (ruhsata işli). Mantıklı Takas Tekfliflerine Açığız. Kredi Kartına Taksitle İkinci El Araç Satışımız Bulunuyor İsteğe göre %60 Peşinatla Senet Yapılır
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi