senetle araba logo

17,750
İlan No: 7876
Marka: Hyundai
Seri: Getz
Paket: 1.5 CRDi GL Active
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 189.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Hyundai Getz arabasının 1.5 CRDi GL Active modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 291

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (216) 387 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 17,750
Peşinat: - 8,000
Borç Tutarı: 9,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 494
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,856
Aracımız oldukça bakımlı ve temizdir. Şuanda yapılması gereken herhangi bir aksamı yoktur., Bakımları zamanında yapılmış olup motor durumu ise gayet güzeldir. Üzerinde iyi bir marka çelik jant vardır ve lastik durumu ise çok iyidir. Aracı istediğiniz zaman gelip görebilirsiniz. Senetle satışımız mevcuttur, ama %60 peşinat olarak alıyoruz. kalanını ise kefilsiz evraksız senetle vadelendiriyoruz. Mantıklı takaslara açığız.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi