senetle araba logo

19,500
İlan No: 17935
Marka: Hyundai
Seri: Getz
Paket: 1.3 GLS Style
Model: 2004
Yakıt: Benzin
KM: 191.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Hyundai Getz arabasının 1.3 GLS Style modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 496

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (362) 544 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,500
Peşinat: - 9,750
Borç Tutarı: 9,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 699
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,770
2004 model Hyundai Getz 1.3 GLS. Aracımız resimlerde göründüğü gibidir, genel olarak toplu ve diridir. 1.3 litre motoru sayesinde trafikte kullanımı oldukça aktif ve yakıt olarak çok ekonomiktir. Motor ve mekanik anlamda kusursuzdur. Kesinlikle ağır kazası yada darbesi yoktur. Temizlik adına atılmış cam altı boyası bulunuyor. 27 / 08 / 2016 Tarihine kadar fenni muayenesi mevcut. İstediğiniz ustaya yada servise gösterip detaylı olarak kontrol ettirebilirsiniz. Vade ve takas seçeneklerimiz mevcuttur. 8.000 TL Peşinat ile vade yaparız. Peşinattan kalan borcunuzu 12 - 18 - 24 - 36 Aya kadar  kefilsiz koşulsuz banka kredisiz taksitlendiriyoruz. Tüm araçlarımızın noter satışı hazır olup anında satışı verilecektir. Şehir dışı satışlarımızda peşinat oranı değişiklik gösterebilir gelmeden önce bizimle iletişime geçiniz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi