senetle araba logo

13,750
İlan No: 14439
Marka: Hyundai
Seri: H 100
Paket: 2.5 D STD Camlıvan
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 234.480 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai H 100 arabasının 2.5 D STD Camlıvan modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 226

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 13,750
Peşinat: - 6,875
Borç Tutarı: 6,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 369
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 8,855

Hyudai H-100 aracım 2006 model ve Camlı Van kasadır.

Tüm müşterilerimiz için %60'ını Peşinat olarak almak kaydı ile senet yapılabilir.

Senetli satışlarda ise sadece 24 aya kadar taksit imakanı vardır.

Hyundai arcım sorunsuz ve hatasız bir araçtır. 2006 model ve 234.480 km'dir. Km'si uzun yolda yapılmış olup araç piyasada bulunan yüksek km'li araçlar gibi yıpranmamıştır. Motoru sorunsuz hatası ve emsalsizdir. Şanzıman ve yürüyeni de sorunsuzdur. Expertiz kaydı mevcut olup isteyen müşteriler için istenilen yerden tekrar çıkartılabilir.

Detaylı bilgi için telefon numarası ile bize ulaşabilirsiniz. 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi