senetle araba logo

19,250
İlan No: 12594
Marka: Hyundai
Seri: Matrix
Paket: 1.5 CRDi GL
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Hyundai Matrix arabasının 1.5 CRDi GL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 316

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 19,250
Peşinat: - 9,625
Borç Tutarı: 9,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 517
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 12,397
 

2006 Model Hyundai Matrix 1.5 CRDi GL.

Aracım dizel yakıt ve düz vitese sahip 82 BG. Aracımızd değişen veya kaza yoktur. Sadec bel altı boyalıdır. Hasar kaydı kesinlikle yok. Matrix aracımın bütün özelliklerini aşağıda bulunan donanım kısmında bulabilirsiniz. Hyundai matrix aracım oldukça temiz olup galerimizi ziyaret ederek aracı test edebilir ve istediğiniz yere de gösterebilirsiniz. Aracımın servis bakımları yeni yapılmıştır. Servis bakımda yapılanlar ise; Frenler, Amortisörler, Diskler, Motor bakımı ve Klima bakımı.  Vade ve diğer ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.        
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi