senetle araba logo

16,500
İlan No: 18080
Marka: Hyundai
Seri: Starex Kamyonet
Paket: Starex Kamyonet
Model: 2004
Yakıt: Dizel
KM: 201.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Starex Kamyonet arabasının Starex Kamyonet modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 419

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 618 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 16,500
Peşinat: - 8,250
Borç Tutarı: 8,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 591
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 14,190
Araç yaşına göre oldukça temiz ve bakımlıdır. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntı söz konusu değil: Lastik durumu çok güzel. Motoru komple sıfır yapılmıştır. Akü sıfır alındı garantisi var. Kendi bünyemizde vade olur mantıklı araçlar ile takas olur. Detaylı bilgi için arayın görüşelim. Not: Resimler temsilidir, kendi resimleri en yakın zamanda yüklenecektir. Ödeme ve araç hakkında detaylı bilgi telefonda verilecektir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi