senetle araba logo

33,500
İlan No: 40391
Marka: Skoda
Seri: Citigo
Paket: 1.0 Elegance
Model: 2013
Yakıt: Benzin
KM: 33.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Skoda Citigo arabasının 1.0 Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 684

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 545 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 33,500
Peşinat: - 16,750
Borç Tutarı: 16,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,033
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 24,790

İLK GÜNKÜ GİBİ TERTEMİZ SKODA CİTİGO 1.0 ELEGANCE.

Aracın iç döşemeleri ilk günkü kadar temizdir. Aracın sadece iki parça boyası vardır onun dışında yürüyeninde aksanında hiç bir yerinde hiç bir sıkıntısı yoktur ve ilk günkü gibi temizdir. Bankadan kredisi çıkmayan müşterilerimize mağdur olmamaları için kendi firmamız aracılığıyla %50'si Peşin kalanı ise Vade seçenekleri ile satış imkanı sunuyoruz.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi