senetle araba logo

47,500
İlan No: 22306
Marka: Hyundai
Seri: Elantra
Paket: 1.6 D-CVVT Tune
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 52.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai Elantra arabasının 1.6 D-CVVT Tune modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,207

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 47,500
Peşinat: - 23,750
Borç Tutarı: 23,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,702
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 40,850
2012 Hyundai Elantra 1.6 CVVT Tune. Araç Elantra serisinin en dolu olan versiyonudur. Bundan daha dolu bir elantra daha üretilmedi. Tam otomatik vitestir, rampada kesinlikle geri kaçırma vs yapmaz. Galerimize kadar gelip test sürüşüne çıkabilirsiniz. Araç resimlerde görüldüğü gibidir, kasasında vuruk çizik gibi hadiseler olmamıştır. İstediğiniz yerede detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz sıkıntı yok.  35.000 TL Kısmına koç finans aracılığı ile  kefilsiz kredi olanaklarımız mevcuttur. Yada yarısı peşin kalan kısmı kendi bünyemizde vade seçenekleri. Yüksek model ve mantıklı araçlar ile takas seçeneklerimiz vardır. Bizi arayın.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi