senetle araba logo

32,900
İlan No: 28222
Marka: Fiat
Seri: Fiorino
Paket: Combi 1.3 Multijet Dynamic
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 20.400 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Fiat Fiorino arabasının Combi 1.3 Multijet Dynamic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 836

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,900
Peşinat: - 16,450
Borç Tutarı: 16,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,179
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 28,294
         

Fiat Fiorino Combi 1.3 Multijet 2014 fiatlogo

Aracımız ilk sahibinden yürüyen mekanik ve şanzımanda hiç bir sorun yoktur aracımın emsalsiz temizlikte olup sıfır kokusu duruyordur.

Aracımın,çalısmayan hiç bir aksamı yoktur..

Aracımızı istediğiniz yere gösterebilirsiniz.

Fiyat olarak gayet makul yazılmıştır. Emsal araçlar 40.000 TL Ve üzerindedir. Araştırabilirsiniz.

Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin geri kalan kısmı 48 aya kadar kefilsiz taksit imkanı.

Mantıklı araçlarınız ile takas olur.

Firmamız Koç Finans Yetkili Bayisidir. 30 dakika içinde krediniz sonuçlandırılır. Kendi bünyemizde %50 %70 peşinle taksit vade imkanımız mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi