senetle araba logo

47,750
İlan No: 28691
Marka: Dacia
Seri: Duster
Paket: 1.5 dCi Laurate
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 11.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Dacia Duster arabasının 1.5 dCi Laurate modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,214

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 659 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 47,750
Peşinat: - 23,875
Borç Tutarı: 23,875
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,711
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 41,065

Aracımız ilk sahibinden olup hatasızdır,aracımızın garantisi devam etmektedir..

Firma olarak satmış olduğumuz tüm araçların kilometre orijinalliğine garanti veriyoruz. Aracın iç aksamında herhangi bir deforme söz konusu bile değildir.

Uzman ekibimiz tarafından Dış pasta/cila ve iç dezenfekte temizlik işlemleri yeni yapılmıştır.

Kendi bünyemizde kefilsiz şartsız senetle vadeli satışlarımız vardır. %50 Peşin geri kalan kısmı 3 aydan 24 aya kadar sıra senet şeklinde taksit olur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi