senetle araba logo

51,750
İlan No: 31598
Marka: Hyundai
Seri: i20
Paket: 1.4 CVVT Elite
Model: 2015
Yakıt: Benzin
KM: 8.963 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Hyundai i20 arabasının 1.4 CVVT Elite modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,011

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 51,750
Peşinat: - 26,375
Borç Tutarı: 25,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,539
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,946

Hyundai i20 1.4 CVVT Elite 2015

Aracım ilk sahibinden olup motorunda yürüründe şanzımanında en ufak bir sorun yoktur..

Aracım 2015 Model olup,garantisi devam etmektedir,Hatasızdır..

Tüm müşterilerimize yarısı peşin,geri kalanı 12 veya 24 aya kadar senetli veya kredi kartı ile uygun vadelerle taksir olur.

Tüm araçlarımıza fatura kesilir.Her marka araç ile takas olur.

Pazar günleri hizmetinizdeyiz..

Detaylı bilgi için bizi arayınız..

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi