senetle araba logo

90,000
İlan No: 30328
Marka: Opel
Seri: Insignia
Paket: 2.0 CDTI Edition Elegance
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 38.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Opel Insignia arabasının 2.0 CDTI Edition Elegance modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,288

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 428 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 90,000
Peşinat: - 45,000
Borç Tutarı: 45,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,225
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 77,400

Opel İnsignia 2.0 CDTİ Elegance

Aracımızda değişen kaza kesinlikle söz konusu değildir..yetkili servis bakımlı olup hasar kaydı yoktur !.
Motoru ve yürürü gayet güzel içinde dışında en ufak bir deforme yoktur . Aracımızın yedek anahtarı ve muayenesi mevcuttur.. Hafta sonları hizmetinizdeyiz.. Kendi bünyemizde 24 Ay'a kadar vade imkanlarımız mevcuttur ,Takas ve kredi kartı geçerlidir..
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
  • Hasan Çetin

    Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

  • Ahmet Gürbüz

    bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

  • Mustafa İnan

    İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

  • Arif Akbulut

    Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

  • Cemil Yalçın

    Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi