senetle araba logo

6,400
İlan No: 18742
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: S
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 942.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 163

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 650 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,400
Peşinat: - 3,200
Borç Tutarı: 3,200
 
Aylık Ödeme Tutarı: 229
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 5,504
Muayenesi mevcut Koltukları deri Motor ve yürüyen aksamı sorunsuz - Çelik  jant - CD Çalar - Merkezi alarm sistemi Kredi kartlarına 9 aya kadar taksit yaparız. Kendi bünyemizde vadeli olarak satış imkanımız vardır. Vadeli olarak verilir, aynı gün devir işlemini yaparız. Mantıklı takas tekliflerine açığım Araç ile ilgili aklınıza takılan sorularınız için bizi arayın.

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

6+ Hoparlör
Radyo - MP3 Çalar
USB - AUX
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi