senetle araba logo

29,750
İlan No: 3150
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.6 Terra
Model: 2005
Yakıt: Benzin
KM: 72.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.6 Terra modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,185

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (232) 545 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 29,750
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 29,749
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,805
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 43,315

Senetle Corolla Sahibi olmak isterseniz eğer başka yerde aramayın. Toyota Corolla'ya senetle 36 aya varan vade seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle  bir sorun veya hata çıkartmayacaktır. Ayrıca tüm bakımları tam ve zamanında yapılmış olup kesinlikle bir sorun veya hatası da bulunmamaktadır.

Corolla da kaza veya darbe bulunmamaktadır. Senetli satışlarımızda ise %0.90'lık bir vade oranı uygulanmaktadır.Araçta boya veya çizikte yoktur. Motor yürüyeni sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Corolla'nın muayenesi de mevcut olup ocak 2016 tarihine kadar kesintisiz olarak devam etmektedir. Corolla'nın yedek anahtarı dahi vardır.

Corolla 1.6 benzinli motor ile birlikte sınıfının en dolu modeldir. Aracı satın aldıktan sonra size tek kuruş masraf çıkartmayacaktır. aracın tüm bakımlar tam ve zamanında yapılmış olup kesinlikle bir soru veya hatası da yoktur. Araç benzinli motor  olup kesinlikle LPG takılmamıştır. Ayrıca hatchback 5 kapı kasa ile birlikte rengi de gümüş gridir.

Aracın motor hacmi 1401 - 1600 cm3 olup motor gücü ise 101 - 125 HP'dir. Corolla için  uygun fiyatlı araçlar ile takas yapılabilir. Alıcıya şimdiden hayırlı olsun. Araç tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modelidir. Corolla'nın donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

CD

Elektrikli Cam

ESP

Klima

Dijital Klima

Sis Lambası

Navigasyon

Park Sensörü

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

Elektrikli Ayna

ABS

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm

Çelik Jant

Hava Yastığı (Yolcu)

Yan Hava Yastığı

Rezistanslı Yan Aynalar

Yol Bilgisayarı

Direksiyon Ayarı

Yağmur Sensörü

Mevcuttur.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi