senetle araba logo

25,000
İlan No: 68965
Marka: Isuzu
Seri: MD
Paket: MD 27 A/S
Model: 2000
Yakıt: Dizel
KM: 400 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Isuzu MD arabasının MD 27 A/S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 410

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (232) 370 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 25,000
Peşinat: - 12,500
Borç Tutarı: 12,500
 
Aylık Ödeme Tutarı: 671
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 16,100

Aracımızın muayenesi devam etmektedir.

Motor yürüyeni ise en ufak bir sorun dahi olmayıp kusursuz bir şekilde çalışmaktadır.

sizde bu araca sahip olmak istiyorsanız bize ulaşınız.

Güvenlik

Direksiyon - Hidrolik
Klima
Otomatik Kapı
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi