senetle araba logo

6,000
İlan No: 71114
Marka: Isuzu
Seri: NKR
Paket: NKR
Model: 2009
Yakıt: Dizel
KM: 200.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Isuzu NKR arabasının NKR modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 121

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,000
Peşinat: - 3,000
Borç Tutarı: 3,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 184
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 4,404

Aracımız çok temiz olup motor şanzıman yürüyeni sorunsuz ve kusursuz olup iç ve dış bakımları tam olup muayeneside devam etmekte aracın yarısını peşin alıyoruz kalanı ise senetle vade sunmaktayız

Detaylı bilgi için bize ulaşın

Güvenlik

ABS

İç Donanım

Radio - Teyp

Dış Donanım

Far - Sis
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi