senetle araba logo

47,500
İlan No: 14013
Marka: Iveco - Otoyol
Seri: 70
Paket: Daily Van
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 160.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Iveco - Otoyol 70 arabasının Daily Van modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 780

GALERİCİYE TELEFON AÇ
2 (126) 730 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 47,500
Peşinat: - 23,750
Borç Tutarı: 23,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,275
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 30,590

Automall 

 

Aracımız 2012 Model Iveco Daily

 

Soğutuculu kasadır. Her türlü iş için uygun kapasitededir. Piyasadaki  Iveco daily kullanıcılarının %95'i araçtan oldukça memnun.

Gerek güçlü motoru ile gereken diğerlerinden ayıran taşıma kapasitesi ile vazgeçilmez.

Hiç kullanmayanlar için şiddetle tavsiye ediyorum. Firmamızın sağladığı ödeme kolaylığı ile bu araç ile yeni bir iş kurabilirsiniz. Aylık 3500 - 4000 TL getiri sağlayacaktır.

Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışımız mevcuttur. Ancak bir miktar peşinat istiyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Kredi kartına 9 taksit imkanı.

 
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi