senetle araba logo

Iveco - Otoyol M araç resimleri

14,750
İlan No: 70396
Marka: Iveco - Otoyol
Seri: M
Paket: M 23
Model: 2002
Yakıt: Dizel
KM: 1 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Iveco - Otoyol M arabasının M 23 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 375

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (262) 526 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 14,750
Peşinat: - 7,375
Borç Tutarı: 7,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 426
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 22,715

Motor yürüyeni çok iyi iç kısımları çok temiz çalışmayan aksamı olmayıp kasası temiz lastikleri yeni yarısını peşin almak şartıyla geri kalanı 12 aydan 24 aya kadar senetle vade sunmaktayız

detaylı bilgi için bizi arayınız

Güvenlik

Direksiyon - Hidrolik
Far - Sis
Immobilizer
Merkezi Kilit
Otomatik Kapı
Radio - Teyp
Turizm Paketli
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi