senetle araba logo

32,000
İlan No: 4792
Marka: Jaguar
Seri: S-Type
Paket: 3.0 Classic
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 212.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Jaguar S-Type arabasının 3.0 Classic modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,275

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,000
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 31,999
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,941
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 46,591

Senetli ve Vadeli araç Satışı.

Aracım 1999 Jaguar S-Type Serisidir. jaguar 3.0 Executive modeli ile birlikte benzinli ve otomatik vites tir. Aracım da sadece 3-4 parça lokal boya var. Boyalar içi ufak çizikleri kapatma amaçlıdır. Aracımızın özellikleri ve donanımları da oldukça fazladır. Peşin fiyatı ise 32.000 TL'dir. Araç serisi, modeli ve piyasasına göre oldukça uygun fiyata satılmakta. Aracı satın aldığını gün ise iç dış yıkama, pasta cila işlemleri profesyonel bir firma tarafından yapılacak ve sizin için sunulacaktır. Aracın ön takımı da bakımlı  ve muayeneli dir. Araç için servis tarafında son olarak onarılanlar; Frenler, Amörtisörler, Diskler, motor bakımı ve klima bakımı.Tüm bunlara sıfır ayarında sahip olacaksınız. Hem de aracı satın aldıktan sonra tek kuruş masraf etmeden.

Jaguar S-Type için ödeme planı

17.500 TL peşinat+2.070 TL 12 ay taksit ile senet.

Jaguar için diğer vadeli  ve senetli ödeme planları için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Aracınzı takas ile peşinat sayılabilir. Kredi kartına taksitle araç satışım da vardır. Ayrıca galerimiz de bulunan tüm araçlar için taksitli, vadeli ve senetli satışlar var.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi