senetle araba logo

23,250
İlan No: 3947
Marka: Jaguar
Seri: Sovereign
Paket: 4.0
Model: 1996
Yakıt: Benzin
KM: 150.000 KM
Vites: Yarı Otomatik
Renk: Füme

Galeri İletişim

Jaguar Sovereign arabasının 4.0 modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 926

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 606 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,250
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 23,249
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,410
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 33,851
Galaeriden senetle araba da yine çok Class bir araba daha. Türkiye de sayılı miktarda bulunan bu inanılmaz araca firmamız garantisi kapsamında senet imkanı. Aracımın Türkiye de timizli konusunda daha iyisi yok. Yüksek performansı ve performansına göre de tam bir yakıt cimrisi. Jaguar kalitesi ile üretilen bu araç 3500 cm3  motor hacmi ve 256 BG ile oldukça seri bir araç. Ayrıca aracımın kasası motor gücüne oldukça uygun. Şayet viraj, rampa ve benzeri yol koşullarında bu fiyata bu model bir araç kesinlikle yok. Tüm bunlardan emin olmak için aracımız ile test sürüşüne çıkabilir ve araçtan emin olabilirsiniz. Aracım için banka kredisi çıkmadığı için de firmamız kendi bünyesinde  faizsiz 12 ay için vade ile taksit yapabiliyor. Bunun ile beraber %50 peşinat sonrasında ödeme seçenekleri ve şartlarını kabul ettikten sonra bu araca kolaylık ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca gerekli koşullara sadık kalmak şartı ile de senet imkanı 30 dk. içerisinde yaratılabilir. Araç hakkın bahsedilecek pek bir şey olmayıp fotoğraflardaki gibi temiz  ve bakımlı bir araçtır. Aracın ruhsatı ise sahibine aittir. Sahibi memur emeklisi olup aracı olduğunca sorunsuz kullanılmıştır. Tüm bakım, onarımları, sorunları bir gün dahi aksatılmamış ve belgeleri de mevcut. 10.000 peşinat ile 15 aya kadar senet yapılmakta. Aklınızda farklı ödeme seçenekleri varsa bize telefon ile ulaşabilir veya bayimiz de bizim ile görüşebilirsiniz. Aracım benzinli motor olmasına rağmen çok az yakmakta. Eğer ki araç için LPG isterseniz de uygun fiyatlar ile anlaşmalı iş yerleri ile takılabilir. Araca LPG takılmamasının sebebi ise aracın orjinalliğini koruması içindir. Senet ile satışlarımız için yapılacak seçenekler ise sırası ile söyledir; Kredi ile taksit, Senetle taksit, Peşinatsız taksitle Peşin. Aracımı peşin satın aldığınız takdirde pazarlık ile indirim yapılabilir. Takas ise sadece otomobiller ile yapılır. Tarla, Arsa, EV, Daire ve benzeri takas yapılmayacak.

Klima

Hidrolik Direksiyon

Merkezi Kilit

ABS

Deri Koltuk

Hava Yastiği (Sürücü)

Alarm.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi