senetle araba logo

12,500
İlan No: 3369
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.3 XL
Model: 1993
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 189.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Bej

Galeri İletişim

Toyota Corolla arabasının 1.3 XL modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 498

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 12,500
Peşinat: - 1
Borç Tutarı: 12,499
 
Aylık Ödeme Tutarı: 758
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,199

Toyota Corolla çok temiz kullanılmış olup değişen parçası da yoktur. Aracın tüm bakımları tam ve zamanın da yapılmış olup değişen parçası da yoktur. Corolla'nın motor yürüyeni ve aksamı da yeni yapılmıştır.

Araç sedan kasa ile birlikte rengi de bej dir. Aracın motor hacmi de 1201 - 1400 cm3 olup motor gücü ise 76 - 100 HP'dir. Araç 1993 model ile birlikte şaside çok iyi durumdadır. Araç model yılına göre çok temiz kullanılmıştır.

Araca senetle veya taksitle sahip olabilirsiniz. Araca senetle sahip olabilmeniz için de peşinat ödemeniz gerekiyor. Peşinat tutarı ise peşin fiyatın %50'lik bölümünü oluşturmaktadır. Peşinat ödedikten sonrada 6, 12 ve 24 aya varan vade oranı ile de satın alabilirsiniz.

Aracı satın aldıktan sonra da size kesinlikle bir sorun veya hatası da yoktur. Araç tüm bunlarla birlikte sınıfının en dolu modeldir. Corolla donanım özelliklerine bakılacak olursak eğer araçta;

Klima

Sis Lambası

Radyo / Kaset

Merkezi Kilit

Alarm

CD

Elektrikli Cam

Çelik Jant

Araçta mevcuttur.

 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi