senetle araba logo

92,500
İlan No: 16307
Marka: Jeep
Seri: Grand Cherokee
Paket: 3.0 CRD Overland
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 225.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Jeep Grand Cherokee arabasının 3.0 CRD Overland modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 2,351

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 92,500
Peşinat: - 46,250
Borç Tutarı: 46,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 3,315
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 79,550

Jeep  Grand Cherokee 3.0 CRD Overland - Otomatik

Modelinin en dolu versiyonu olan aracımızda sadece 1 parça lokal adına atılmış boya bulunuyor. Haricinde en ufak bir deformasyon boya ve değişen yoktur. Siyah içi krem ve ahşap kaplama olup görülmeye değer niteliktedir.

Her marka araç ile takas olur yada  elinizdeki mevcut aracınızı peşinat olarak sayıp geri kalan kısmını kendi bünyemizde kefilsiz koşulsuz sıra senet şeklinde taksit yaparız.

Senetle vadeli olarak 60.000 Nakit ödeyerek bu aracın sahibi olabilirsiniz. Peşinattan kalan borcunuzu aylık gelirinize göre ödeme planını seçerek rahat rahat ödeyebilirsiniz. Aracı yakından görmek için en yakın zamanda mağazamızı ziyaret edin.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi