senetle araba logo

60,950
İlan No: 49854
Marka: Toyota
Seri: Corolla
Paket: 1.4 D-4D Touch
Model: 2014
Yakıt: Dizel
KM: 25.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Toyota Corolla ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 60,950
Peşinat: - 30,475
Borç Tutarı: 30,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,761
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 93,863

FİRMAMIZ KOÇ FİNANS YETKİLİ KREDİ BAŞVURU BAYİSİ OLUP EVRAKSIZ KEFİLSİZ SADECE 30 DAKİKADA 36 AYA KADAR VADE İLE UYGUN FAİZ KOŞULLARIYLA KREDİ İMKANI SAĞLAMAKTADIR.

2014 TOYOTA COROLA TOUCH OTOMATİK

MOTOR:1.4 D-4D 90 

***YUZDE YETMIS TAMAMINA KREDİ İMKANI ***

KASKO DEGERİ:80,000TL 

NOT:ARACIMIZ TOUCH PAKET BOŞ MODELLERLE KIYASLAMAYINIZ !

NOT:ARACIMIZ TOUCH PAKET BOŞ MODELLERLE KIYASLAMAYINIZ !

EXTRA: ÖN KOLTUK HAFIZA ISITMALI SÜRÜCÜ YOLCU KOLTUK-ZENON-FAR-PROTOKOL-GERİ PAR SENSÖRÜ -6 İLERİ VİTES-ELEKTİRİKLİ DİREKSİYON-

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi