senetle araba logo

32,600
İlan No: 49606
Marka: Dacia
Seri: Logan
Paket: 1.5 dCi MCV Ambiance
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 99.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

İlan yayından kaldırılmıştır.

Dacia Logan ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,600
Peşinat: - 15,975
Borç Tutarı: 16,625
 
Aylık Ödeme Tutarı: 786
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 44,921
ARAÇ 5 KİŞİLİK  HUSUSİ EURO 5 MOTOR SERVİS BAKIMLIDIR HİÇ BİR SORUNU YOKTUR TÜM AKSANLARI SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR MOTORU VE YÜRÜRÜ SAĞLAM DURUMDADIR YAKIT TÜKETİMİ OLDUKÇA AZ OLUP GÜÇLÜ BİR OTOMOBİLDİR SİZİ YARI YOLDA BIRAKMAZ TATMİN EDİCİ BİR KONFORU VARDIR GENİŞ VE GÜÇLÜ BİR ARAÇTIR BÖYLESİ ZOR BULUNUR DİYEBİLİRİZ %50 PEŞİN VERDİĞİNİZ TAKDİR DE GERİ KALANINI SENETLEARABA.NET FARKI İLE SENETLİ ŞEKİL DE ÖDEYEBİLİRSİNİZ.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi