senetle araba logo

94,750
İlan No: 20472
Marka: Mercedes - Benz
Seri: C
Paket: C 180 Komp. BlueEfficiency Avantgarde
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 76.496 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Mercedes - Benz C arabasının C 180 Komp. BlueEfficiency Avantgarde modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,555

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 94,750
Peşinat: - 47,375
Borç Tutarı: 47,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 2,542
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 61,019
Bizden tüm müşterilerimize yarısı veya yarısına çok yakın peşinat kalan kısmı 12 aydan 24 aya kadar senetli veya kredi kartı ile taksit. Araçlarımız için %18 KDV dahil fatura kesilecektir. Her marka araç ile mantıklı takas seçeneklerimiz mevcuttur. Bize telefon yolu ile ulaşırsanız memnun oluruz. Mesajlara cevap veremiyoruz. Aracımız C Serisi 180 Kompressor Blue Efficiency Avantgarde modelidir. Herşeyi ile ile orijinal bakımlı ve değişensiz. Detaylı bilgi için bizi arayın...
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi