senetle araba logo

54,750
İlan No: 29127
Marka: Peugeot
Seri: 508
Paket: 1.6 HDi Access
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 142.183 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Peugeot 508 arabasının 1.6 HDi Access modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,392

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (374) 218 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 54,750
Peşinat: - 27,375
Borç Tutarı: 27,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,962
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 47,085

Peugeot 508 1.6 HDİ Access

Aracımız orjinal olup,kesinlikle değişen parça boya yoktur. İç döşemelerinde en ufak yıpranma söz konusu değildir. Lütfen mesaj atmayınız. Telefon ile ulaşınız..

Kendi bünyemizde yarısı peşin geri kalan kısmı 24 aya kadar  vade imkanı

Banka kredisi değildir!

Dosya parası yok

Kefil yok

Gereksiz formalite yok

Kasko yok

1 Saat içerisinde devir teslimi yapıyoruz.

Diğer araçlarımızı görmek ve daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

     
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi