senetle araba logo

44,950
İlan No: 33567
Marka: Ford
Seri: Focus
Paket: 1.6 Trend
Model: 2012
Yakıt: Benzin
KM: 77.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Ford Focus ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 44,950
Peşinat: - 22,475
Borç Tutarı: 22,475
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,063
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 60,727

Ford Focus 1.6 Trend 2012

Kefilsiz koşulsuz %50 peşin geri kalanı 48 aya kadar vade imkanı Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Bir parça değişen ve bir kaç parça lokal adına atılmış lokal boyası bulunuyor. Bankaya gitmeden 30 dakika içerisinde araç teslimi yapıyoruz. Vadeli satışlarımızda pazarlık yoktur. Aylık vade oranımız %1.95 Olarak belirlenmiştir. Kefil yok Banka kredisi yok Şart yok Dosya parası yok Firmamızın kendi bünyesindeki kredisidir.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi