senetle araba logo

24,900
İlan No: 16413
Marka: Audi
Seri: A3
Paket: 1.8 T Ambition
Model: 1999
Yakıt: Benzin & LPG
KM: 240.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Lacivert

Galeri İletişim

Audi A3 arabasının 1.8 T Ambition modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 496

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 24,900
Peşinat: - 12,450
Borç Tutarı: 12,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 755
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 18,127
Elden taksitle araç sahibi yapıyoruz! Banka kredisi yok, kefil yok,  kredi kartı yok, gereksiz formalite yok, kasko zorunluluğu yok.  Anında devir teslimi ile Türkiye'nin neresinden gelirseniz gelin bu araca sahip olabilirsiniz. Senetle vadeli satışlarımızda aranan tek şart sadece %50 peşinat. Geri kalan kısmı elden taksitle ödeyin. Aracımız 1999 Model Audi A3 Ful+Ful  1.8 Turbo tam otomatik şanzıman rampada geri kaçırma kesinlikle yapmaz. Otomatik vites farkını AUDİ ile yaşayın. Deri döşeme - sunroof - 6'lı Cd çalar - muayenesi yeni kısacası kaçırılmayacak bir araç. Aracımız şu anda galerimizde beğeniye sunulmuştur. İstediğiniz zaman gelip görebilir ve test sürüşüne çıkabilirsiniz. Mantıklı takas tekliflerine açığız. Kredi kartlarına taksit olur.
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi