senetle araba logo

23,950
İlan No: 44606
Marka: Renault
Seri: Laguna
Paket: 2.0 Privilege
Model: 2003
Yakıt: LPG
KM: 244.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Mavi

Galeri İletişim

Renault Laguna arabasının 2.0 Privilege modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 483

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 840 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 23,950
Peşinat: - 11,975
Borç Tutarı: 11,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 732
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 17,579

OTOMATİK VİTES RENAULT LAGUNA 2.0 PRİVİLEGE!

Anında teslim, araç bedelinin %50 sini peşin almak şartyıla geri kalan kısmını 6/48 ay kredilendirmekteyiz. Kefil yok, kasko yok, hayat sigortası yok, dosya parası yok, formalite yok. Araç alındığından beri temiz binilmiş ve temiz kullanılmıştır bir sorunu yoktur. Aracımız kilometre ve ekspertiz garantilidir, içi dışı tertemiz olup Otomatik vitestir. Araç Benzin % Lpg dir, çok gider az yakar yürüyeni motoru temizdir sağlamdır sıkıntı çıkartmaz. Alıcısına şimdiden hayırlı uğurlu olsun, isteyen gelip aracı görebilir hayırlı günler.    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi