senetle araba logo

15,000
İlan No: 31619
Marka: Fiat
Seri: Doblo
Paket: 1.2 SX
Model: 2002
Yakıt: LPG
KM: 100 KM
Vites: Manuel
Renk: Sarı

Galeri İletişim

Fiat Doblo arabasının 1.2 SX modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 394

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (212) 673 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,000
Peşinat: - 7,250
Borç Tutarı: 7,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 555
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,330

Fiat Doblo 1.2

Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Yürüyen ve motor aksamında herhangi bir sıkıntısı söz konusu değildir. Debriyaj ve baskı balata serti yeni değişmiştir.

Motor durumu çok iyi istediğiniz ustaya gösterebilirsiniz.

Aracın altı aylık vergisi sadece 88 TL’dir. Yıllık ise 172 TL

Kendi bünyemizde senetle vadeli olarak satışlarımız mevcuttur. Bu aracımız için 8.000 TL Peşin geri kalan kısmı 12 Ay x 700 TL şeklinde senet yapılabilir.

Kredi kartına 9 ay taksit yapılır. Örnek 10.000 TL İÇİN 9 x 1.250 TL. Pazar günleri açığız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi