senetle araba logo

32,000
İlan No: 33754
Marka: Renault
Seri:
Paket: Trafic Multix 2.0 dCi Grand Confort
Model: 2010
Yakıt: Dizel
KM: 300.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Gümüş Gri

Galeri İletişim

Renault arabasının Trafic Multix 2.0 dCi Grand Confort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 637

GALERİCİYE TELEFON AÇ
2 (126) 730 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,000
Peşinat: - 16,000
Borç Tutarı: 16,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 971
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 23,296

Renault Trafic Multix 2.0 Grandcomfort

Aracımızın yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Kasasında kesinlikle ağır kazası veya darbesi yoktur. Orijinal bir araç

Kredi kartına 9 ay taksit imkanı

Yada en az %40 peşin olmak kaydı ile kalan kısmı kendi bünyemize 24 aya kadar senetle vade olur. Her marka ve model binek, ticari araçlarımız ile mantıklı taka olur.

Şehir dışından gelecek olan arkadaşlar için yardımcı olunur.

100. Yıl mahallesi Veysel Karani caddesi

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi