senetle araba logo

62,000
İlan No: 28160
Marka: Audi
Seri: A6
Paket: 3.0 TDI Quattro
Model: 2005
Yakıt: Dizel
KM: 270.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Siyah

Galeri İletişim

Audi A6 arabasının 3.0 TDI Quattro modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 1,235

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (850) 733 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 62,000
Peşinat: - 31,000
Borç Tutarı: 31,000
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,881
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 45,136
Aracımıza 18.000TL Harcama yapılmış olup tüm ağır bakımları serviste yapılmıştır. Aracın tek kuruş masrafı yokturr. Aracımın tüm parçaları orjinal olmakle beraber motor mekanik ön takım şanzıman klima gazına kadar yaptırılmıştır. Aracımın lastikleri sıfırdır. Aracı aldıktan sonra tek yapacağınız yakıt koyup keyfini sürmektir..    
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi