senetle araba logo

6,900
İlan No: 27015
Marka: Tofaş
Seri: Şahin
Paket: Şahin 5 vites
Model: 1991
Yakıt: LPG
KM: 1 KM
Vites:
Renk: Kırmızı

Galeri İletişim

Tofaş Şahin arabasının Şahin 5 vites modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 210

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (532) 541 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 6,900
Peşinat: - 3,450
Borç Tutarı: 3,450
 
Aylık Ödeme Tutarı: 282
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 6,762
Aracımızın 4 lastiği güzeldir.Koltuk kılıfları iyi derecededir. Motor şanzuman gayet iyi durumdadır. 2017 tarihine kadar vizesi vardır.Kredi kartı satışımız mevcuttur,vade takas olur. Kredi kartlarınıza 9 aya kadar taksit imkanı ile en yakın zamanda ofisimize bekliyoruz. Senetle vadeli satışlarımızda pazarlık payı yoktur. Her marka binek ve hafif ticari araçlarımız ile mantıklı takas yaparız.  

Güvenlik

İç Donanım

Dış Donanım

Multimedya

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi