senetle araba logo

49,950
İlan No: 23035
Marka: Dacia
Seri: Duster
Paket: 1.5 dCi Laurate
Model: 2013
Yakıt: Dizel
KM: 79.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Dacia Duster arabasının 1.5 dCi Laurate modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 995

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 49,950
Peşinat: - 24,975
Borç Tutarı: 24,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,515
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 36,364

2013 Model Dacia Duster 1.5 dCi Laurate

4 Tekerden çekiş sistemine sahip olan aracımızın bakımları rutin olarak yetkili servisinde yapılmıştır. Tüm bakım kayıtlarına herhangi bir Dacia servisinde plaka ile ulaşabilirsiniz. Orijinal 79.000 Km'de tertemiz kullanılmış 4 WD Arazi canavarı %50 peşin kalan kısmı kendi bünyemizde senetle vade olur. Peşinattan kalan borcunuzu 6 aydan 48 aya kadar senetle vade olur.  Lütfen mesai saatleri içerisinde arayınız.  Bol konular için aramayınız. Yarısı peşin geri aklan kısmı senetle vade.       
facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi