senetle araba logo

15,950
İlan No: 41886
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.4 RN
Model: 1998
Yakıt: LPG
KM: 149.000 KM
Vites: Otomatik
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.4 RN modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 322

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,950
Peşinat: - 7,975
Borç Tutarı: 7,975
 
Aylık Ödeme Tutarı: 488
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 11,707

Clio 1.4 RN

Kendi bünyemizde 6 aydan 48 aya kadar vade ve takas imkanı Araç bedelinin yarısını peşin olarak almak kaydı ile geri kalan kısmı 48 aya kadar vade olur. Aylık vade oranımız sadece %1.95’tir. Peşinatı ödediğiniz halde anında devir teslimi yapılacaktır. Kefil yok Banka kredisi yok Evra yok Dosya parası yok Firmamızın kendi bünyemizde yapmış olduğu senetle vadeli ödeme seçenekleridir. Bankalar ile arasında bir bağlantı yoktur. Aracımız resimlerde göründüğü gibidir. Yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yok. İstediğiniz yere gösterebilirsiniz. Lütfen cep telefonundan 09:00   –   20:00 Saatleri dışında aramayınız. Diğer araçlarımızı görmek ve daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. İstanbul / Bağcılar Automall oto yaşam merkezi “Otocenter yanı”

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi