senetle araba logo

15,500
İlan No: 41768
Marka: Renault
Seri:
Paket: Kangoo Express 1.5 dCi Grand Confort
Model: 2007
Yakıt: Dizel
KM: 177.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault arabasının Kangoo Express 1.5 dCi Grand Confort modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 376

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 15,500
Peşinat: - 7,300
Borç Tutarı: 8,200
 
Aylık Ödeme Tutarı: 547
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 13,120

Renault Kangoo Express 1.5 dCi Grand Confort

aracımız orjinal 177.00 Km'dedir. Aracımızn  herhangi bir problem yoktur. Dosta tavsiye edebileceğimiz nadir araçlarımızdandır..

 Aracımın iç döşemelerinde torpido aksamında hiç bir eskime yoktur..

Aracımızın bakımları düzenli olarak her 10 binde yapılmıştır. Motor, yürüyen ve mekanik aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. Pasta/cila ve iç detaylı temizlik işlemleri yapılmıştır. Peşinattan kalan borcunuzu 6 aydan 48 aya kadar sıra senet yaparız.

Kasko yok – Kefil yok – Banka kredisi yok

Aracın noter devri anında verilecektir.

 

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi