senetle araba logo

32,750
İlan No: 33622
Marka: Chevrolet
Seri: Cruze
Paket: 1.6 LT
Model: 2012
Yakıt: LPG
KM: 97.854 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

İlan yayından kaldırılmıştır.

Chevrolet Cruze ilanı sahibi tarafından yayından kaldırılmıştır.

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 32,750
Peşinat: - 16,375
Borç Tutarı: 16,375
 
Aylık Ödeme Tutarı: 946
Kaç Ay: x 36 ay
Toplam Ödeme: 50,435

Chevrolet Cruze

Aracımızın kaporta aksamında kesinlikle kaza değişen yoktur. İç aksamı ve döşemeler sıfırından farksızdır.

İstediğiniz yere gönül rahatlığı ile gösterebilirsiniz.

Yol bilgisayarı, otomatik camlar, hava yastıkları, elektrikli aynalar, klima, uzaktan kumanda merkezi kilit, alarm, hidrolik direksiyon, sis farı, direksiyondan kumada sistemi, kumaş koltuklar, geniş bagaj hacmi..

Bizden tüm müşterilerimize yarısı peşin olmak kaydı ile geri kalan kısmı 12 veya 24 aya kadar kefilsiz koşulsuz senetle vade imkanı.

Kredi kartınıza uygun vadelerle taksit olur.

Tüm araçlarımıza fatura kesilir. Her marka ticari ve binek araçlarınız ile takas olur.

1996 Yılından bu yana değişmeyen tek adresimiz ile hizmet vermekteyiz. Bize ulaşın.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Mehmet Doğru

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Cumali Aslan

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi