senetle araba logo

26,500
İlan No: 37899
Marka: Ford
Seri:
Paket: Transit Kombi 330 S
Model: 2006
Yakıt: Dizel
KM: 180.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Ford arabasının Transit Kombi 330 S modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 674

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (541) 438 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 26,500
Peşinat: - 13,250
Borç Tutarı: 13,250
 
Aylık Ödeme Tutarı: 950
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 22,790

FORD TRANSİT 330 S KOMBİ VAN 5+1 CİTYVAN

24 aya kadar vadeli 2006 model 5+1 City Van
Aracımızın yürüyen ve motor aksamında en ufak bir sıkıntısı yoktur. İstediğiniz yere gösterip detaylı olarak ekspertiz yaptırabilirsiniz. Kasasında kesinlikle ağır kazası veya darbesi yoktur. Orijinal bir araç Kredi kartına 9 ay taksit imkanı Yada en az %40 peşin olmak kaydı ile kalan kısmı kendi bünyemize 24 aya kadar senetle vade olur. Her marka ve model binek, ticari araçlarımız ile mantıklı taka olur. Şehir dışından gelecek olan arkadaşlar için yardımcı olunur. 100. Yıl mahallesi Veysel Karani caddesi

Automall oto yaşam merkezi A blok

Bağcılar İstanbul

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi