senetle araba logo

31,500
İlan No: 43564
Marka: Renault
Seri: Clio
Paket: 1.5 dCi Grandtour Extreme
Model: 2012
Yakıt: Dizel
KM: 150.000 KM
Vites: Manuel
Renk: Beyaz

Galeri İletişim

Renault Clio arabasının 1.5 dCi Grandtour Extreme modeli ile ilgili ilan sahibi ile iletişime geçebilir, araç detayları, satış koşullarını görüşebilirsiniz.

48 ay taksitle aylık 801

GALERİCİYE TELEFON AÇ
0 (538) 351 xx xx

SONUÇ:
Satış Fiyatı: 31,500
Peşinat: - 15,750
Borç Tutarı: 15,750
 
Aylık Ödeme Tutarı: 1,129
Kaç Ay: x 24 ay
Toplam Ödeme: 27,090

"BEBEK GİBİ TATLI VE ŞİRİN RENAULT CLİO 1.5 DCİ GRANDTOUR EXTREME 2012."

Yürüyeninde problemi yoktur tertemiz ve güzeldir, motor mekanik vesayre hiç bir sorunu yoktur her şey ilk günkü gibi temiz ve sağlamdır.

Aracımız Station Wagon kasa tipine sahip olup çok hoş ve tatlı durmaktadır. Yakıtı ve gidişi çok güzeldir,

Alındığı günden beri özenle kullanılmıştır bakımları zamanında eksiksiz olarak yapılmıştır hiç bir eksiği yoktur içi dışı tertemizdir.

Aracımızda sadece çamurlukta iki parça boya mevcut bunun dışında bir sıkıntısı yok.

Aracımz hem Kilometre hemde ekspertiz garantilidir..

Aracı gelip görebilir ve test edebilirsiniz, Daha detaylı bilgi için arayınız.

facebook
web sitemize yapılan yorumlar
 • Hasan Çetin

  Bankaların dosyaları, ıvırı zıvırı ile kim uğraşacak diye düşündüm. Senetle araba almaya karar verdim ve hiç sıkıntı yaşamadım. arabanın devrini noterden ilk günden aldım.

 • Ahmet Gürbüz

  bizim memlekette iyi araba bulmak çok zor, bu siteye üye oldum, sonra atladım otobüse istanbula gittim memleketime geri arabayla döndüm. spor araba olduğu için babam beğenmedi ama olsun.

 • Mustafa İnan

  İlan sahibi ile görüştüm ve arabada çok hoşuma gitti. bu hizmet verdiğiniz ve bizi bankaların tuzakları ile uğraştırmadığınız için teşekkür ederim.

 • Arif Akbulut

  Hayatım boyunca 3 defa kredi çektim ve her seferinde dosya masrafı ve ek giderler adına bir sürü para ödedim. Faiz olayı ayrı bir boyutta. Senetle araba sitesini görünce senetle araba almaya karar verdim. Çok memnunum Allah hepinizden razı olsun.

 • Cemil Yalçın

  Önümüzdeki ay evleniyorum. Evlilik masrafları için bankadan ihtiyaç kredisi çektim. Aile içi gelen gidenler çok oluyor ve her zaman hayalimde bir BMW vardı. Senetle araba sitesini görünce hemen BMW almaya karar verdim. Senetle araba alacağıma hiç inanmıyordum fakat 3 saat içerisinde noterden arabanın devrini alınca bütün dünya benim oldu.

Facebook sosyal eklentisi